Profil firmy

Fryderyk

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
1.jpg
BLU2.JPG

Fryderyk jest jednym z najlepszych producentów ekskluzywnych mebli stylowych. W Polsce nasze meble mogą Państwo zobaczyć w salonie Fryderyk znajdującym się w Warszawie w C.H. Blue City. Nasza oferta skierowana jest do klientów wymagających, ceniących oryginalną stylizację i najwyższą jakość wykonania. Źródło naszego sukcesu leży w zachwycie nad przedmiotami na pozór prostymi i powszechnymi. Meble dopasowane są do Państwa wymagań estetycznych oraz praktycznych. 

Oferujemy unikalne meble do jadalni, salonu, biblioteki, gabinetu oraz kuchni łączące tradycje ze współczesnymi trendami. Teraz w naszej ofercie znajdziecie Państwo także meble kuchenne oraz zabudowy kuchni wykonane indywidualnie do każdego typu pomieszczenia.

Oferujemy również Państwu profesjonalną usługę projektową. Studio projektowe zostało stworzone z myślą o realizacji indywidualnych potrzeb i wyobrażeń klienta. Wdrażamy jednocześnie innowacyjne technologie i na każdym etapie kreowania Państwa mebla postępujemy zgodnie z najnowszymi trendami i normami UE. Wciąż szukamy nowych pomysłów i inspiracji, którymi chcemy się z Państwem podzielić.

Tworzenie pięknych mebli stało się naszą pasją i wielką miłością.

Pliki

ukryj
katalog arysto (638,39 KB)
katalog balmora (652,56 KB)
katalog Anabell (665,59 KB)
katalog valentine (650,91 KB)
katalog henry (678,59 KB)
katalog modern (838,86 KB)

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Fryderyk
Adres: al. Jerozolimskie 179/2/25
Kod pocztowy: 02-222
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane teleadresowe
Telefon: 223117194
Kontakt z Działem Sprzedaży: 506100771
Fax: 223117190
E-mail:
WWW: http://www.fryderyk.info.pl
Mapka dojazdowa