Profil firmy

Stolmis Fabryka Mebli

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
stolmis_oferta_.jpg

Firma posiada nowoczesny park maszynowy, a w naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę ciekawych stylistycznie mebli sosnowych, takich jak: szafy, komody, witryny, regały, biurka oraz łóżka.

Wykonujemy meble w wersji bezsęcznej, sęcznej, z frontami raftanowymi oraz barwione. Koncentrujemy naszą uwagę na estetyce i trwałości naszych wyrobów, dbamy o zdrowie klientów i troszczymy się o środowisko naturalne, dlatego w procesie produkcji stosujemy zaawansowane a przy tym bezpieczne technologie, do tworzenia powłoki lakierowej używamy wyłącznie atestowanych lakierów o trzydziesto procentowej (30%) zawart ości ciał błonotwórczych, co pozwala na uzyskanie idealnej powłoki lakierowej, od założenia do chwili obecnej firma odnotowuje dynamiczny wzrost, a nasz profesjonalizm w kwestii realizacji nawet najmniejszych zamówień wysyłanych w najdalsze zakątki polski zyskał najwyższą aprobatę klientów.

Efektem tego jest wybudowanie nowoczesnego zakładu, spełniającego wszystkie kryteria i wymogi Unii Europejskiej. Komody, regały, witryny, szafy, biurka, łóżka, wytwarzane przez nas meble produkowane są wyłącznie z produktów, które uzyskały certyfikaty świadczące o spełnieniu wszelkich międzynarodowych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Nasze produkty

ukryj

Biurka

ukryj

Komody

ukryj

Szafki nocne

ukryj

Szafy

ukryj

Toaletki

ukryj

Witryny

ukryj

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Stolmis Fabryka Mebli
Adres: ul. Grunwaldzka 53b
Kod pocztowy: 14-100
Miejscowość: Ostróda
Województwo: warmińsko-mazurskie
Dane teleadresowe
Telefon: 896405655
Kontakt z Działem Sprzedaży: 896405655
Fax: 896412118
E-mail:
WWW: http://www.stolmis.pl/