Profil firmy

UCCOI

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
1.png
3.png
4.png
5.png
UCCOI to firma specjalizująca się w produkcji mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz z plexi (szkło akrylowe).  Jesteśmy jednym z niewielu przedsiębiorstw w Europie, które w czasie bardzo pracochłonnego procesu produkują przedmioty z tego trudnego w obróbce materiału. Za sprawą naszej firmy Polska dołączyła do czołówki krajów, które mają szanse kreować design, wpływać na jego kształt w przyszłości. Nie bez przyczyny głównym naszym hasłem jest „Future Furniture” zaś najnowsza kolekcja nosi nazwę „New Generation”.

 

Profil działalności UCCOI składa się z dwóch segmentów. Jeden to produkcja mebli według projektu projektantów/architektów oraz indywidualnych inwestorów (producent dedykowany). Drugi stanowi produkcja i sprzedaż mebli z gotowych kolekcji, do powstania których firma angażuje wyłącznie polskich zdolnych projektantów.  Firma ponadto współpracuje z innymi producentami np. mebli tapicerowanych, elementów dekoracyjnych i oświetleniowych, deweloperami oraz innymi podmiotami, dla których jest zaufanym producentem komponentów z plexi.

 

W związku z olbrzymim zainteresowaniem meblami autorstwa znanych projektantów w styczniu 2010 uruchomiliśmy platformę www.meblezplexi.pl, na której można zapoznać się z naszymi realizacjami oraz zamówić przedmiot z kolekcji New Generation. W chwili obecnej firma dodatkowo przygotowuje się do ekspansji i współpracy z renomowanymi salonami meblowymi w Polsce.

 

Produkowane przez UCCOI meble i elementy wyposażenia wnętrz (w tym również stojące, podwieszane i wiszące konstrukcje) są produkowane z najwyższej jakości materiałów i z niebywałą precyzją. Są to przedmioty wyjątkowe w formie, barwie i kształcie.
Na indywidualne zamówienie zajmujemy się produkcją:

 

* mebli i ekspozytorów na stoiska targowe
* mebli i gadżetów eventowych
* mebli hotelowych
* regałów, półkek i ekspozycji sklepowych
* mebli i akcesoriów biurowych
* ścianek działowych
* mebli i elementów wystroju restauracji, klubów, dyskotek i kawiarni
* podwieszanych, stojących i wiszących konstrukcji
* elementów oświetleniowych z zastosowaniem oświetlenia LED

 

Stawiamy na szlachetne szkło akrylowe, ponieważ jest jednym z najbardziej twórczych, współczesnych materiałów. Dostępne w postaci różnorodnie extrudowanych i wylewanych, kolorowych, bezbarwnych płyt, granulatów, rur  i prętów od lat z powodzeniem jest stosowane w wielu wnętrzach. Dzięki swoim walorom i plastyczności stwarza niezliczone możliwości projektantom i architektom. Do obróbki szkła akrylowego w UCCOI stosujemy maszyny sterowane numerycznie, rozbudowane lasery i  frezarki. Do każdego z nietypowych projektów tworzymy indywidualne giętarki, platformy i grzałki.

Firma UCCOI współpracuje z redakcjami najlepszych magazynów wnętrzarskich, które traktują o nowoczesnym designie.

 

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: UCCOI
Adres: Ul. Hetmańska 36/42
Kod pocztowy: 35-045
Miejscowość: Rzeszów
Województwo: podkarpackie
Dane teleadresowe
Telefon: 692 053 936
Telefon kom.: 692 053 936
Kontakt z Działem Sprzedaży: 692 053 936
E-mail:
WWW: http://meblezplexi.p