Profil firmy

MATKOWSKI MEBLE Sp. z o.o.

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
20080818_165154.jpg

Piękne rzeczy rodzą się z pasji i doświadczenia.

W fabrykach mebli Matkowski owocem tego połączenia są niepowtarzalne meble o pięknym wzornictwie. Kolekcje mebli Matkowski to  naturalne, najwyższej jakości materiały oraz wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły.

Z naszego ponad 30-sto letniego doświadczenia i zamiłowania do drewna i meblarstwa powstają meble które zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

W Państwa ręce oddajemy produkty, które są zarówno piękne, trwałe jak i funkcjonalne. W kreowaniu nowych kolekcji kierujemy się w równej mierze najnowszymi, światowymi trendami w meblarstwie jak też oczekiwaniami naszych Klientów. Przykładem jest kolekcja mebli systemowych Como, której nowoczesna stylistyka brył wyróżnia ją od dotychczasowych kolekcji.

Nasze meble doceniane są nie tylko przez klientów, ale również przez autorytety opiniotwórcze z branży meblarskiej czego dowodem są wyróżnienia i nagrody dla poszczególnych kolekcji. Najnowszą jest tytuł Produkt Roku 2009 dla kolekcji Como przyznany przez kapitułę konkursu prestiżowego miesięcznika Meble Plus.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszymi kolekcjami, a przede wszystkim zapraszamy do naszych firmowych salonów meblowych oraz partnerskich punktów sprzedaży w których będziecie Państwo mogli osobiście ocenić urodę i jakość naszych mebli i uzyskać szczegółowe informacje.  

 

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: MATKOWSKI MEBLE Sp. z o.o.
Adres: ul. Drawska 1
Kod pocztowy: 64-761
Miejscowość: Krzyż Wielkopolski
Województwo: wielkopolskie
Dane teleadresowe
Telefon: (067) 256 44 96 i 67
Telefon kom.: 693 743 018
Kontakt z Działem Sprzedaży: 067 256 44 96
Fax: 067 256 44 96
E-mail:
WWW: http://www.matkowski.pl