Profil firmy

Meblotap S. A.

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
gabanna model.jpg
caro.jpg
sisley.jpg
mobius.jpg

Marka MEBLOTAP oferuje piękne meble pokojowe i wypoczynkowe. Wszystkie łączy niebanalna stylistyka i solidność wykonania. Nasze meble pokojowe wykonane są wyłącznie z litego drewna i oklein naturalnych, dzięki czemu będą służyły na lata. Meble wypoczynkowe oferujemy w stylistyce nowoczesnej i klasycznej, w szerokiej gamie tkanin, skór i ekoskór.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta na www.meblotap.pl

Wyróżniki naszej marki:

Jakość

Marka Meblotap to synonim mebli wysokiej klasy. Poprzez starannie dobrane materiały, dokładność wykończenia oraz kontrolę jakości chcemy zapewnić Państwu satysfakcję z użytkowania mebli przez długie lata.

Wzornictwo

Niepowtarzalny styl mebli marki MEBLOTAP wyraża ich piękne wzornictwo. Oprócz jakości i funkcjonalności mebla zawsze zwracamy uwagę na jego walory estetyczne. Chcemy, by nadawał Państwa wnętrzom smak i elegancję.

Szeroki wybór

Marka MEBLOTAP proponuje wiele rozwiązań tak, by trafić idealnie w Państwa gust. Proponujemy wzory w stylu zarówno nowoczesnym (Modern Line), jak i klasycznym (Classic Line). Posiadamy również ofertę prostszych i bardziej przystępnych cenowo modeli (Pop Line).

Funkcjonalność

Zdecydowana większość naszych kanap oraz wszystkie narożniki posiadają funkcję spania – tak przydatną czy na co dzień, czy okazjonalnie.

Kompleksowość

Jesteśmy jedną z niewielu marek na rynku, które oferują Państwu zarówno meble wypoczynkowe, jak i pokojowe. Dzięki temu można u nas kompleksowo wyposażyć pokój dzienny, jadalnię i sypialnię.

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Meblotap S. A.
Adres: ul. Rampa Brzeska 5
Kod pocztowy: 22-100
Miejscowość: Chełm
Województwo: lubelskie
Dane teleadresowe
Telefon: (082) 56 22 500
E-mail:
WWW: http://www.meblotap.pl
Portale: