Profil firmy

AMPLEX Showroom

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
1.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
10.jpg
7.jpg
9.jpg

Największy salon ekspozycyjny z oświetleniem znajduje się w Kolonii Poczesna koło Częstochowy, przy trasie DK 1 Warszawa – Katowice. Projekt należący do przedsiębiorstwa „AMPLEX” – producenta mosiężnych lamp i żyrandoli, powstał z myślą o tych, dla których największą pasją jest tworzenie niebanalnych wnętrz, a jakość, styl  i elegancja wyznaczają kierunek ich dążeń.

Ponad 30 lat doświadczenia w branży i wsłuchiwanie się w potrzeby klientów pozwoliło stworzyć ofertę wyjątkową, dostosowaną do oczekiwań nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Na powierzchni 2000m2 przygotowano ekspozycję oświetlenia firmy „AMPLEX” oraz kilkaset wzorów lamp i żyrandoli zaproszonych do współpracy, renomowanych producentów europejskich.

W ofercie salonu są lampy przeznaczone zarówno do mieszkań, prywatnych domów i rezydencji, jak i budynków użyteczności publicznej, hoteli, restauracji czy obiektów sakralnych. Przestrzeń zaprojektowano tak, aby klienci bez trudu odnaleźli oświetlenie w wybranej przez siebie stylistyce, w tradycyjnych lub niestandardowych rozmiarach.

Aranżacje uzupełniono meblami o niepowtarzalnym wzornictwie oraz szklanymi kurtynami, będącymi absolutną nowością na polskim rynku– idealnymi  w pomieszczeniach, gdzie niezbędny jest podział powierzchni.

Salon AMPLEX to nie tylko niewyczerpane źródło inspiracji, ale również jedyne miejsce w kraju, gdzie produkty znane dotychczas z katalogów lub witryn internetowych są na wyciągnięcie ręki.

Więcej szczegółów na stronie:  www.amplex.pl

 
Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: AMPLEX Showroom
Adres: Katowicka 31
Kod pocztowy: 42-262
Miejscowość: Kolonia Poczesna
Województwo: śląskie
Dane teleadresowe
Telefon: (34) 326 31 12
Kontakt z Działem Sprzedaży: (34) 326 31 12
Fax: (34) 327 40 31
E-mail:
WWW: www.amplex.pl