Elegancja i wygoda w domu - nowe meble w sklepach ABRA

Z nowym rokiem w Abrze znajdziemy dodatkową ofertę produktową. Zestawiając ze sobą biel i czerń, krem i drewno olchowe – Abra zaprezentowała nowoczesne i eleganckie rozwiązania dla każdej powierzchni i różnych potrzeb właścicieli.

- W Nowy Rok wkraczamy z wieloma ciekawymi nowościami produktowymi, które nawiązują do najnowszych trendów w meblarstwie – mówi Bogumiła Buliszak, Kierownik Działu Zakupów sieci sklepów meblowych Abra. Jednocześnie styczeń to okres posezonowych wyprzedaży i obniżek cen, stąd osoby obawiające się wyższego Vatu, będą w naszych sklepach naprawdę mile zaskoczone – dodaje Buliszak.

Prezentujemy wybrane nowości produktowe sklepów meblowych Abra:

Kanapa DUNE

Nieduża, wygodna kanapa o nowoczesnym wyglądzie, odpowiednia do każdego, szczególnie nieco mniejszego wnętrza.

Ekoskóra połączona została z tkaniną oraz chromowymi nóżkami. Wygodę zapewnia zastosowana na siedzisku i oparciu kanapy sprężyna falista, a funkcjonalność pojemnik na pościel i mechanizm ułatwiający rozkładanie. Lepszy komfort siedzenia dodatkowo gwarantuje materac z pianki wysokoelastycznej. Po rozłożeniu kanapy powierzchnia spania wynosi 193 na 140 cm - można więc naprawdę dobrze się wyspać. Dostępne połączenia kolorów: biała ekoskóra z czarno-białymi poduszkami oraz czarna ekoskóra z szarymi poduszkami.

Producent: „POLAK MEBLE” L.&M. POLAK Sp. J.

Narożnik FORMUŁA

Do większych salonów idealnym wypełnieniem będzie narożnik Formuła, zapewniający wystarczającą powierzchnię dla wygodnego odpoczynku całej rodziny.

Szerokość: 265 cm, wysokość 84 cm– takie wymiary pozwalają na umieszczenie mebla zarówno w rogu, jak i na środku pokoju. Powierzchnia spania 195x126cm gwarantuje komfort wypoczynku również osobom o wyższym wzroście. Zastosowane ekologiczne materiały i jednoczesny elegancki wygląd, dostępne w przystępnej cenie. Producentem jest firma COTTA POLSTERWERKE Sp. z o.o.

Zestaw BEAT

Na zestaw mebli o krótkiej nazwie BEAT składają się: kanapa, fotel oraz pufa.

Kanapa, o powierzchni spania 194 na 140 cm, posiada pojemnik na pościel oraz automat wspomagający jego otwieranie. W komplecie otrzymamy trzy duże poduszki oparciowe oraz cztery mniejsze służące do ozdoby. Taka dodatkowa poduszka znajduje się również na fotelu o wymiarach 86 na 84 cm. A całość kompletu uzupełnia szeroka pufa, na której możemy wygodnie ułożyć swoje nogi. Meble firmy „POLAK MEBLE” L.& M. POLAK Sp. J. dostępne w sklepach Abra w kolorze czarnym i popielatym.

Zestaw NEVADA

Nevada to zestaw wykonany ze skóry naturalnej o kremowym, delikatnym kolorze. Wyrazistości nadaje meblom szkielet z litego drewna olchowego w kolorze czereśni antycznej.

Sofa z miejscami siedzącymi dla trzech osób, wyposażona została dodatkowo w funkcję spania, która może być bardzo przydatna, gdy nasi goście zechcą pozostać na nieco dłużej. Dodatkowe dwa fotele pozwolą stworzyć prawdziwie przyjazny krąg do miłych rozmów. Producentem mebli jest firma P.P.H. SWALEN Sp. J.  

www.abra-meble.pl